O Dualiście

Witaj,

to ja, Dualista. Cieszę się, że Cię tu widzę. To chyba oznacza, że chcesz mnie poznać na wylot. Dlaczego aż tak? Moje książki to cały ja. Ja albo Ona. Z tym jeszcze się męczę. Może kiedyś do tego dojdę. Zdarzyło Ci się kiedyś zbić szkło? Tak bym nazwał moją „twórczość”. Każdy tomik to kawałek mnie. Może kiedyś poskładam się cały z tych tafli szkła.

Często dostaję pytanie skąd nazwa „dualista”? Otóż, noszę w sobie sprzeczne uczucia. W każdej z moich książek to widać i mam nadzieję, że i Ty to zobaczysz.

Na co kładę nacisk? Na uczuciowość. To, co robię, musi być uczuciowe, gdyż gdyby nie uczucia - nie byłoby tego. Każda zakładka, każdy plakat jest składany i pakowany ręcznie. Książki są spersonalizowane - z dedykacją imienną. Przez pierwsze miesiące działalności robiłem wszystko sam. Teraz na szczęście znalazło się kilka wspaniałych osób, które pomagają mi to wszystko ogarniać. Tak abyś to Ty był/a w stu procentach zadowolona rozpakowując kopertę bądź karton.

Na koniec chciałbym Ci podziękować. Za to, że po prostu tu jesteś i chcesz poświęcić chwilę czasu na to, by przeczytać o mnie kilka słów. Tak po prostu. Cieszę się, że robię to, co kocham. Cieszę się, że wyszło to przypadkiem. Może to jest klucz?

z uściskami, dualista.pl


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email kontakt@dualista.pl.


Załoga sklepu
dualista.pl

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska) już od 159,99 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl